| kitigirls a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un animalut webkinz dar nu ma pot gotara intre:Iepurele Lop Hollard, Pudelul roz, Chihuahua si Pisica Persana Alba... vreau si eu sa stiu care e pentru voi cel mai dragut si care din ei e mai ieftin... puteti spune si alte animalute webkinz care vi se par voua dragute(si precizati cat costa)

Răspuns Câştigător
| PierdutăInVise a răspuns:

Iepurele Lop Hollard e cel dregut si cel mai ieftin.Costa in jur de 20 lei.

| kitigirls explică (pentru PierdutăInVise):

Dar se gaseste Intr-un magazin din Ramnicul Valcea?

| PierdutăInVise a răspuns (pentru kitigirls):

Nu sunt sigura.probabil se gaseste.

| CllaraCllary a răspuns (pentru kitigirls):

Eu stau in constanta am 11 webkinzi si stiu:un webkinz normal39 lei webkinz signature 50 lei webkinz mare signature 100lei

| kitigirls explică (pentru CllaraCllary):

Scuze de deranj dar are cineva de aici un cod webkinz nefolosit? imi trebuie si mie sad uitati adresa mea deaconu_carmina in schimb pot sa v-a d-au like la pagini

5 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Si eu am cone pe Webkinz, dar am o pisicuta foarte draguta, de aceea iti sugerez ca ar trebui sa cumperi Pisica Persana Alba pentru ca e foarte dulcica! Imi pare rau, dar nu mai stiu care este pretul!sad... sper ca ti-am fost de ajutor!happy