| lilicutza0009 a întrebat:

vreau si eu statusuri triste care sa contina cuvantul "lacrimi". ma puteti ajuta? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Okii mei plang doar din vina ta,sa te mai vada o data ar vrea, Inima mea plange si ea, Nu`ti mai poate indura lipsastraight face

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curgstraight face

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimisad

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit "

Prea multe lacrimi am varsat < prea mult timp am asteptat schimbarea ta, dar ea nu mai veanea[-x vroiai sa cred tot ce spuneai din 4 vrobea 3 mintzeai ai pierdut acum tot ce aveai Astazi am sa plec departe vreau sa las in urma toate ca nu'mi mai rabda inima <

. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange.

Mai bine mă ucid in lacrimi si tristete. Decat să mă omori cu gandul, să nu-ti pese.

Cu lacrimi imi amintesc...de cum mi-a spus prima oara"te iubesc"sad

doar lacrimi, amintiri si suferinta, atat ai lasat in urma taoh go on

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece

Toti imi spun: "Nu renunta!", "Nu mai plange!", "Totul va fi bine!". Dar eu las capul in jos si le spun: "Nu`i pasa de mine. "

Au ramas, lacrimile mele camuflate. Am ramas prinsa'n vorbele tale trucate.

Am plecat cu lacrimi in ochi, nu m-am gandit la fapte. Am plecat fara ca sa ma uit in spate.

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

O lacrima pe obraz e un miracol al iubirii.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Ancutza99lovly a răspuns:

Cu lacrimi in ochi imi amintesc cum ti-am spus prima oara te iubec!
A doua zi printr-un mesaj mi-ai spus : " Am vazut cu lacrimi in ochi mi-ai spus ca ma iubesti. Intre noi a fost ceva dar nu mai pot sa continui asa Te iubesc si eu dar cu lacrimi in ochi eu iti scriu ca nu o sa putem fi impreuna acum ne desparte lumea tota tu pe pamant iar eu in cer am fost un inger trimis pentru tine dar acum trebuie sa plec! Cu lacrimi in ochi iti spun "Adio... Te iubesc! "