| anonim_4396 a întrebat:

zic eu ca am o problema legata de timiditate. nu stiu sa fiu sociabil cu fetele deloc si mi-e rusine sa le zic si "buna" desi am 15 ani si nu ar fi normal ca la un copil de varsta asta sa fie asa de timid(cred eu) iar altii ma iau la misto numai asa din senin. ce sa fac sa nu mai fiu asa?(nu-mi spuneti sa fiu eu insumi ca am incercat dar nu a mers, sau sa merg la un psiholog ca nu merg)Va rog frumos sa ma ajutati daca putetisad Multumesc mult. (vreau raspunsuri detaliate si clare daca se poatebig grin)

1 răspuns:
| BEmanuel87 a răspuns:

ILoveVotka (se scrie VoDka, da' ma rog), tu nu ai o problema de timiditate. Cineva cu probleme de timiditate (te asigur) nu si-ar pune "ILoveVotka" in scop de username. Deci nu esti timid. Problema ta e ca iti lipseste increderea in tine cand vine vorba de fete. De ce? Pentru ca nu le cunosti. Sunt psiholog. Nu e nevoie sa vii la mine la cabinet. E indeajuns sa discutam pe messenger daca tu crezi ca te ajuta cu ceva si daca vrei sa o faci. Id-ul meu este callmynametosavetheplanet. Iti doresc o zi placuta!