| DumiY a întrebat:

Am nevoie de niste pareri. Peste 2 saptamani este o excursie cu scoala la Durau. Costa 110 lei, 2 zile,acolo vom face mai multe activitati(urcam pe munte,facem foc de tabara, gratar).
Pe la sfarsitul lunii este o tabara la Vatra Dornei. Costa 100 de lei o saptamana doar ca este mult prea strict. Voi merge doar cu 2 fete de la mine din clasa ...si din scoala laughing.
Voi ce parere aveti? Sa merg la Durau in excursie sau la Vatra Dornei in tabara? Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu as merge la Vatra Dornei, dar am 24 de ani. Daca as avea varsta ta poate si eu as fi ales Durau (ca la varsta aia mai putin ma interesau peisajele si mai mult ma interesa colectivul)

3 răspunsuri:
| CrazyName a răspuns:

La Durau.Cu cat mai muli cu atat mai bine!

| DumiY explică (pentru CrazyName):

Asa m-am gandit si eu cu cat mai multi cu atat mai bine. Doar ca la Durau am mai fost, a tinut doar o zi excursia.
Mai astept raspunsuri si ma voi decide intr-un final!

| annyalexa a răspuns:

Eu una as alege Durau. Stii deja ca vei avea parte de multe activitati si suna mult mai bine. Distractie placuta!