| Antoniiiia a întrebat:

Am o nelamurire. Daca sun pe cineva si intra robotul cu textul "bine ai venit"...etc acea persoana nu are semnal sau vorbeste cu altcineva in acel timp pentru ca dau un ex: am sunat un nr. pentru prima data si a intrat direct vocea robotului si am zis are telefonul inchis sau ce naiba? mai incerc odata, cand am incercat urmatoare data in secunda urmatoare primesc direct ocupat adica pers aia era angajata intr-o alta conversatie.Si deci de aceea cred eu de fapt ca nu este vorba despre semnal..precizez ca vocea intra direct cum suni nu dupa un anumit timp.Si am discutii contradictorii cu o persoana ca nu e asa cum cred eu si ca de fapt este vorba despre semnal..si eu cred ca de fapt sunt mintita.O ZI FRUMOASA TUTUROR!

1 răspuns:
| v3b0y a răspuns:

NU este problema de semnal. Cel pe care il suni a pus robotul. Altii pun casuta postala ca sa nu fie deranjati.