| ellaells a întrebat:

De un timp, cam de un an de zile, ma simt foarte rău psihic, sunt extrem de agitata, dorm mult si când ma trezesc, ma trezesc cu bătăi foarte accentuate ale inimii, simt ca îmi iese din piept, am o grămadă de gânduri. In general, mi se întâmpla asta in timpul zilei, seara îmi revin considerabil. Ziua nu am chef de nimic, stau in pat cu ochii închiși ore in sir, plâng din senin... Oare ce se întâmpla cu mine?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Probabil ai o deprezie cauzata de lipsa dragostei/intelegeri.

| kar1GaNNN a răspuns:

Bei cafea, fumezi? S-au te-a parasit iubitul?

| ellaells explică (pentru kar1GaNNN):

Fumez si cred ca e si din cauza iubitului...

| Pinocchio a răspuns:

Ar trebui sa te duci la medicul tau de familie sa te consulta si dupa caz el te va trimite mai departe la specialisti.
Probabil va trebui sa faci si niste analize de sange.

| VreauMiere a răspuns:

Consumi cafea, nes, fumezi?

| ellaells explică (pentru VreauMiere):

Cafea si nes nu consum, dar de fumat, fumez sad pe stres, cred

| RM94 a răspuns (pentru ellaells):

Nasol, ar trebui sa mergi la medic.