| anonim_4396 a întrebat:

Mai am vreo sansa sa scot petele de mucegai dintr-o panza? Am spalat-o dar tot au ramas urme galbui.Am folosit Vanish chiar si Ace.Si nu am reusit in totalitate. Poate exista vreo metoda "babeasca" Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu. pune in putina apa panza si multe plicuri de bicarbonat (e ieftin in jur de 50 de bani pachetu). Lasa o zi in apa aia. O sa iasa petele cu siguranta, acum depinde sincer si unde a stat pana atunci panza. Totusi incearca, nu pierzi mai mult de 3-4 lei!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te sfatuiesc sa cumperi toete produsele si o sa vezi daca iasa para. AHA AHA AHA AHA AHA AHA AHA AHA AHA AHAhappy