| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, Softpedia este cel mai cunoscut forum din Romania?
Daca nu, care este acela?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Softpedia niste bulangi de admini care te baneaza ca asa ei chef,este cel mai penibil forum,admini fac ce vreau ei, te baneaza fara motiv, se cred dumnezei, ce elaborat iti exprima aia parerile ca am vazut admini care faceam spam, erau trolli

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

TPU. Nici un alt forum nu are 1, 3 milioane de membri și peste 50000 de vizitatori pe zi.

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

Pai da, dar marea majoritate sun copii. Cate adulti cu studii superioare sunt membrii TPU?
Membrii Softpedia isi exprima opinii/pareri mult mai elaborate decat cei de pe TPU.

| Celcestietot a răspuns (pentru Thecurious):

Ai intrebat care este mai cunoscut, nu care are mai multi membrii cu studii superioare -_-

Cam nasol, intrebare menita sa atace membrii comunitatii...

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Ai întrebat care este cea mai cunoscută.
Acum vorbești despre altceva.
Spune ce vrei.

| Thecurious explică (pentru Celcestietot):

Nu, nu interpreta in felul acesta.
Nu vreau sa atac pe nimeni.
Am raportat raspunsul ca fiind irelevant.

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

Sa aflu care e cea mai cunoscuta. Intr-adevar, TPU e. Softpedia o fi probabil pe locul 2.

| Celcestietot a răspuns (pentru Thecurious):

Pentru greseala ta, bineinteles ca imi vei raporta raspunsul ca fiind irelevant, deoarece esti un orgolios. Asta reiese din raspunsul tau.

| Celcestietot a răspuns (pentru Thecurious):

Si pe sadrian l-ai raportat, este?

| sadrian46 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu este prima dată când pune întrebări, doar ca să se afle în treabă pe aici.
O să îmi amintesc asta și nu o să-i mai răspund.

| Thecurious explică (pentru Celcestietot):

Mi-am raportat eu raspunsul ca fiind irelevant.
Pe sadrian46 nu am de ce sa il raportez, ar fi o prostie, caci toti membrii, inclusiv eu, au nevoie de el.

| RAY a răspuns (pentru Thecurious):

Nu poţi evalua un răspuns dat de tine!

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Mulțumesc.

| Celcestietot a răspuns:

Eu stiam ca TPU. Fundaaaaa?

| UnderPressure a răspuns:

Topurile au dat softpedia primul si Computer.gamers.ro pe locul doi.
Cel mai sigur mergi pe Trafic.ro si gasesti acolo tot, la zi.
Pe comunitati e pctroubleshooting.ro, pe general e www.bzi.ro si www.sfatulmedicului.ro.
TPU nu prea e.