| ℬaby a întrebat:

utilizatori TPU!
Imi puteti da idei de username/name pentru numele Bianca?[P. S ma cHeama asa big grin]

Momentan, ma gandeam sa imi pun un nume mai nou, dar acum am numele FAQ|Bibi : x. In CSbig grin

Multumesc anticipat, si desigur va doresc o vacanta placuta!
>Funda: [Am ajuns si la partea aceasta laughing ce va doreati voi, ca altfel ce sa mai zic laughing]... Aceasta o dau pentru cele mai multe idei si cele mai distractive love struck

Pe curand! happy
Cu drag, Byby

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

BeeBee
BhyBhy
BybyBaby
Biancush
Biencootz`
Bafta! :*