| dulkikroxy a întrebat:

va rog sa imi spuneti niste pareri despre liceul Gheorghe Chitu din Craiova, as vrea sa stiu cum se invata, cum sunt elevi, profesori daca sunt rai sau buni, celui mai util raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Adriiana002 a răspuns:

Buna, eu sunt in clasa a 11-a in Gheorghe Chitu..este un liceu bun. Ma refer ca se si face carte, dar e si distractie..are doua sedii. La confectii si la agronomie. Profesorii sunt majoritatea de treaba, in afara de Ion Daniel de mate.laughing Elevii sunt si ei de treaba, adica nu prea sunt figuranti. Directorii sunt cam rai in ceea ce priveste fumatul, sau venitul in colanti, sau machiatul strident. In rest e super ok in economic. Poti intra pe Alimentatie si Turism si la practica faceti mancare, sau pe Economie sau Comert ( cum sunt eu) si faceti practica la magazine (Dedeman, Selgros etc). Intr-un cuvant e un liceu bunhappy :*