| raluca0306 a întrebat:

va rog sa ma ajutati, mi-am patat o bluza cu fond de ten si s-a uscat si nu mai pot sa scot pata, am incercat si cu venis pentru pete da tot nu a iesit.imi puteti spune cu ce sa mai incerc ca sa iasa pata? am incercat si solutia cu miez de paine dar in zadar crying. va roog.

1 răspuns:
| clau123 a răspuns:

Incearca sa pui temperatura la masina la 60 de grade mie mi-a iesit o gramada de pete de pe bluze albe! incearca poate te ajuta