| mmiizzaas a întrebat:

Voi economisiti bani? Daca da si sunteti draguti, ma informati si pe mine cum reusiti? va rog...Ms

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Buna! Si eu incerc sa economisesc bani, si nu prea pot, dar cred ca, cu ajutorul ambitiei, putem reusii! Odata si odata tot o sa putemwinking

4 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Este destul de greu sa economisti, poti reduce iesirile in oras si sa-ti cumperi doar strictul necesar nu o multime de haine, machiajuri, parfumuri etc.

| cristianpopa a răspuns:

In primul rand trebuie sa vrei. Apoi din ce primesti, sa pui deoparte 10% si sa nu te atingi de ei. Pedepseste-te daca te atingi, fa un pariu cu tine (nu pun deoparte, nu manac in ziua respectiva) si respecta. Astefel te vei respecta pe tine si iti va creste respectul de sine ca poti face mai mult. http://popacristian.wordpress.com/oportunitati/

| xAkira a răspuns:

Buna.Incerc sa nu imprumut banii si nici sa nu-i cheltuiesc.Ma straduiesc sa nici nu ma gandesc la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Cand vad bani multi in mana mea, hopa la magazin. Gasesc eu tot felul de lucruri inutile.