| val31989 a întrebat:

Voi in ce tari ati calatorit ...si ce tari ati vrea sa vizitati? De ce?
Funda.

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Nu in foarte multe, dar as vrea sa vizitez Coreea de Sud, deoarece imi place foarte mult cultura coreeanadar as calatori si in Japonia ca sa imi fac o parere intre cultura japoneza sic cea coreeana!

| val31989 explică (pentru beatrice9849):

big grin Exact asa si eu big grin, as vrea in Coreea de Sud.
Tu ai vazut vreun film/serial coreean?

| CosminC86 a răspuns (pentru val31989):

Bineinteles, am vazut: Printul Jumong, Doctorul Hur Jun, Imparateasa de fier, Destinul regelui, Kim Suro big grin; si pe tine te pasioneaza cultura coreeana?big grin

| val31989 explică (pentru CosminC86):

laughing Daaaa... :X

22 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

China. Au o cultura interesanta

| val31989 explică (pentru Chαяtreux):

Ohh...:X
Stiu ..imi place cultura lor.

| irbis a răspuns:

Pana acum am vizitat Slovenia, Italia, Elvetia, Anglia, Germania, Danemarca, Suedia, Cehia, Turcia, Grecia (Creta).
Alte tari pe care as vrea sa le vad ar fi... uhm... toate?

| val31989 explică (pentru irbis):

In care ti-a placut cel mai mult?

| irbis a răspuns (pentru val31989):

Probabil Anglia.

| RainboyDash a răspuns:

Nu am iesit din tara pana acum si nici nu vreau. Parerea mea este ca e destul de frumos si in Romania. Ar putea fi una dintre cele mai buni tari din lume daca unii oameni s-ar ocupa mai bine de ea.

| val31989 explică (pentru RainboyDash):

Si nu ai vrea sa vizitezi nici-o tara?

| RainboyDash a răspuns (pentru val31989):

Ba da, tarile nordice ( Rusia, Finlanda, Suedia, Norvegia, Islanda) insa prefer Romania happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până acum, am fost doar în ţările vecine cu România. Îmi doresc să vizitez Olanda, Germania, Spania şi ţările scandinave.

| CosminC86 a răspuns:

Salut! Am fost in toate tarile din Europa exceptand mizerabila rusie. Si as vrea sa vizitez japonia.

| val31989 explică (pentru CosminC86):

De ce consideri Russia ca tara mizerabila?

| val31989 explică:

big grin... istorice?

| Never4ever a răspuns:

Japonia pentru ca este o tara interesanta cu foarte multe puncte turistice.

| summergirl25 a răspuns:

Eu am fost putin prin Franta, Taivan, si China.As vrea sa vizitez America si Canada! Asta este parerea mea.

| val31989 explică (pentru summergirl25):

China? Si cum a fost? big grin

| summergirl25 a răspuns (pentru val31989):

Pai, a fost frumos.Dar, cu totul diferit de Romania.Ce sa mai spun... A fost o experienta interesanta.

| AidaMaria a răspuns:

Am fost in elvetia e super acolo

| AidaMaria a răspuns:

Eu am fost in elvetia si in franta

| val31989 explică (pentru AidaMaria):

Si in care ai vrea sa te mai duci?