| mydarkestdays a întrebat:

voiam sa va intreb daca stiti vreun site unde te invata cum sa desenezi diverse chestii, pentru ca nu prea stiu sa desenez si as vrea sa invat.

Răspuns Câştigător
| LolyKissYou a răspuns:

Intra pe youtube si scrie marck crilley. este un artist desavarsit si iti arata pas cu pas cum sa faci ceva ce nici nu crezi ca ai putea face vreodata big grin eu ma pricep la desen, de fapt desenul e viata mea happysi crede-ma marck crilley pentru tine e un inceput numai bun big grin

1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Desenul dupa parerea mea este un talent inascut, daca nu te nasti cu el poti sa mergi la cel mai mare pictor sa te invate ca nu vei reusi sa faci mare lucrulaughing
Nici eu nu stiu sa desenez si nu e mare chestielaughingthinking