| ingeras14 a întrebat:

Voua nu vi groaza ca o sa inceapa scoala? crying... Mie mi se face frica numai cand ma gandesc la asta... sigh sad

Răspuns Câştigător
| eewan a răspuns:

Pai de ce sa imi fie cand am inceput. eu numar zilele si orele pana la urmatoarea vacantalaughing

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi e dor de scoalalaughing

| Pho3nix a răspuns:

Pur si simplu n-am nici un chef de invatat. oh go on
Imi e groaza cand ma gandesc. straight face

| Gabry a răspuns:

Eu nu vreausaddar totusi imi este dor de profesori(nu de totibig grin)

| Shery a răspuns:

Eu abia astept sa inceapa...sa termin liceul si sa ma duc la facultate :X

| maryana5 a răspuns:

Fiind ultimul an (la mine) cred ca doresc mai mult sa inceapa scoala.deoarece nu stiu ce o sa ma astepte big grin
oricum... iar vin testele alea predictive rolling eyes iar o sa iau 2 I don't want to see
offf... grea e viata sad
xoxo, mary

| maryana5 a răspuns:

@ingeras14 se mai intampla si pe la case mai mari big grinwinking
xoxo, mary peace sign

| Betty18 a răspuns:

Mie nu mi-e groaza de scoala ci de faptul ca va trebui sa le vad iar pe toate fitele de la mine din clasaangry

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

@ingeras14 maryana a spus ultimul an nu primul.laughing

| NimeniAlta a răspuns:

Esti la liceu? Daca da, o sa fie distractiv sa cunosti oameni noilove struck ...Pai, profita de timpul ramassmug

| Criiss16 a răspuns:

Mie da.Mai ales ca merg si la o scoala noua si cunosc doar 3, 4 persoane.worried

| Viuvi a răspuns:

Pfiu... tie iti e groaza si eu ard de nerabdare rolling on the floor

| pepenerosu a răspuns:

Aah.colegi noilaughing acum am intrat la liceu..sunt tare curioasa.big grin

| www a răspuns:

Da... n-am nici un chef sa ma trezesc sa ajung la scoalastraight face, dar in rest o sa fie perfecthappy, party party...

| zuzumic a răspuns:

Eu vin a 12 si nu vreau sa inceapa crying

| ingeras14 explică:

Si mie imi e dor de scoala si de profesori straight facehee hee dar tot mi-e groaza nail biting

| ingeras14 explică:

@maryana5 cum primul an la tine, inseamna ca acum mergi pe clasa I surprise thinking

| ingeras14 explică:

Ups worried...scuze maryana...prima data am inteles ca primul an whistling oh go on...

| FoXy a răspuns:

Sincer eu deja astept sa pun picioru in liceu sa am noi colegi si asa mai departelove struck

| timbucadrian a răspuns:

Si mie mi dor de scoala... si ce o sa fie anul asta... dejastru...winking adica distractie la maxim big grin

| Div_2769 a răspuns:

Nu mi-e deloc groaza.Deabia astept sa inceapa, mai ales ca incep liceul:colegi noi, prieteni noi, profesori noi.Sincer m-am cam plictisit vacanta asta.Prefer sa fac 100 de exercitii la mate(ma rog, nici chiar)decat sa ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e. m-am obisnuit. e al 10-lea "inceput de scoala".
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ce sa zic.
Imi este dor de coegi
Si de colegutz de banca tongue
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept m-am plik raaau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe o parte de abia astept sa inceapa scoala ca anul asta trec a 8a si o sa fie distractie:X:X