| miss_6576 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi cumpar un nou telefon si nu am idei. Vreau sa fie mai bun asa si sa coste in jur de 400 de lei. Ma puteti ajuta cu cateva modele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Allexutsu a răspuns:

Marca Samsung este o marca foarte buna in jur de 400lei ai mai multe telefoane cu touch screen ca de exemplu: galaxy, s33-70,corby,s58-30 toate sunt foarte bune, succes

1 răspuns:
| ZuzaTA a răspuns:

Iti recomand marca Samsung. Este foarte buna. Eu am un tel GT-S5230 si is foarte multumita de el (am dat pe el 420lei )winking Acum depinde, ce modele iti plac... cauta si uh pe net diverse modele de telefoane Samsung big grin

Pa, pa big grin O zi cat mai frumoasahappy