| LoveMe a întrebat:

Vreau sa imi descarc poze de pe telefon pe calculator. Este pentru prima oara cand fac asta pe acest calculator. Imi apare ceva sa completez apoi cand dau next se incarca ca sa caute ceva (nu stiu ce), si dupa aia imi zice ca nu se gaseste software`ul si ceva de hardware. Deci nu stiu cum se face ca e pentru prima oara sad

Va rog ajutati`ma! Cum pot descarca sau ce trebuie sa fac?

P. S -Mentionez ca am telefon Samsung GT-S3100

Am nevoie de ajutor!sad Va rog

1 răspuns:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai ...nu stiu ce sa zic thinking Pai atunci cand introduci cablul de date de la calculator trebuie sa te uiti la telefon si sa ii dai din telefon ce iti apare pe ecran le iei si u la rand ca nu stiu sa iti zic. Sau asa mi-a facut si mie la un calculator mai vechi spunea ca nu il recunoaste sau cam asa ceva. Deci asta ar fi parerea mea.Sau alt lucru era sa te uiti in carticica telefonului citeste tot.Cam asta ar fi. Sau sa mergi la un magazin de telefoane de unde l-ai luat(sau in orcare loc) si sa intrebi happy sper ca am fost de ajutor. funditabig grin