| LoveMe a întrebat:

Vreau sa imi descarc poze de pe telefon pe calculator. Este pentru prima oara cand fac asta, insa nu reusesc nicicum. Toata ziua m-am chinui dar habar n-am cum.Am umblat eu pe-acolo dar am facut numai prostiilaughing. Am vb cu o colega si zicea ca nu stiu ce trebuie sa selectez acolo Stocare in masa dar nu ma lasa sa bifez aia.straight face. Imi explica si mie cineva cum trebuie sa procedez? am un Samsung GT-S3100

4 răspunsuri:
| LoveMe explică:

Am incercat prin cablu de descarcat poze dar nu reactioneaza adica apare pe comp ceva da habar nu am cum trebuie sa fac.

| LoveMe explică:

Nu am incercat.acum voiam sa descar BlueSoleil...

| ChrishaChry a răspuns:

Pentru cel de mai sus care nu stie ca se scrie bluetooth, mrg dar ai incercat asa? mentionez ca trebuie sa ai bluetooth la calculator.winking

| addict a răspuns:

Buna cum ai incercat pri blutoth sau cablu de date nu-s daca am scris bine dar se intelege blutoth