| Ema_Adina_1993 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj si am gasit pe net un salon Bas tatoo (Cluj). Puteti sa imi spuneti ceva pareri. daca este ok ..preturi..poate ceva poze..Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Buna,eu mi.am facut tatuaj acolo si chiar îmi place cum lucrează, sunt vreo trei persoane doi tipi si o tipahappy fac si pierceinguri... Lucrează frumos, curat. Sincer n as ști sa iti spun acum preturile la toate, dar eu am dat pe un tatuaj in partea de jos a abdomenului 150 de lei.happy personal zic ca isi merita banii.

| Ema_Adina_1993 explică (pentru Andreeaa19):

De cati centimetri e? Si eu tot acolo vreau sa imi fac..si am ceva idei dar inca nu stiu ..cam cat de mare sa fie..cum ar arata bine

| Andreeaa19 a răspuns:

12 cmhappy