| Alexandra20120505 a întrebat:

Vreau sa intrul la Liceul Elena Cuza profil profil Pedagogic - specializarea: invatator educatoare inainte trebuie sa dau probe? Si cu ce medie trebuie sa intru straight face am auzit ca probele sunt foarte grele. [funda]

1 răspuns:
| Stefania-Violeta_Croitoru_1998 a răspuns:

Nu stiu cu ce medie sa intrat anul trecut dar stiu ca se da proba de aptitudini imediat dupa aflarea notei de la examen. Probele nu sunt chiar asa de grele. se da proba la desen muzica sport si un interviu.