| buburuza115 a întrebat:

Vreau sa-mi conving parintii sa-mi ia un iPad 2...Pt ai convinge, trebuie' sa gasesc preturi mici. Imi puteti da site-uri cu iPad 2 de vanzare, cu un pret de pina la 10.000 lei? Daca se poate.Mersi!

5 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Altul care se da mare cu banii pe care nu ii are.
Ramai la Gameboy, tata, ca e mai frumos ecranul alb-negru!

| KaterinkaBoy a răspuns:

10.000 de lei adica 100 mil lei vechi? Pai la banii astia cumperi 2 sau chiar 3 Ipad-uri(daca sunt la oferta). Daca intr-adevar ai 100 mil lei vechi si cumperi 2 ai paduri trimite-mi si mie unul cadou fiindca te-am ajutat.In cazul in care ai gresit si ai doar 1000 de lei adica 10 mil lei vechi nu cred ca pot sa te ajut fiindca nu se gaseste IPad la pretul asta. Poate alte tablete. Sper ca ti-am fost de folos si nu uita funda, sau mai bine trimite-mi tu Ipad-ul ala in cazul in care cumperi 2. laughingBafta!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Pardon IPAD2 intre3500-4000 lei!

| buburuza115 explică:

Rog seriozitate! P.S: Din 10000 lei nu pot lua doua iPad-uri, pentru ca ar fi sa i-au 2 de 5000, insa cel mai ieftin iPad pe care il stiu eu, este de 8000 lei! Deci...

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru buburuza115):

IPAD-8000 lei?/Adica 80 mil lei vechi? Da unde dracu ai vazut tu cu 8000 da lei? Are autograf de la RAPOSATU' Steve Jobs Dumnezeu sa-l ierte da costa atat? Un IPAD 3 e undeva in jurul la 3500-4000 lei! Si sa stii ca eram al draq de serios cand am lasat primul raspuns.Eram mai serios ca la o inmormantare.laughing