| bianca5599 a întrebat:

Vreau statusuri de indiferenta, sau de curve, cat mai multe, fara sa-mi da-ti mie site-uri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
ღஜ♥ Voi invatsa sa traiesc fara tine ♥ Si o sa ma gandesc de acum mai mult la mine ♥ Tu apartsii acum de timpul trecut ♥ Vreau sa te uit. ♥ ™ ღஜ

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Si Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:

Tarfele vin si-o s*g,
Banii vin, se duc,
Fraierii fug demult
In club o ard bastartd ca Busta

Femeile platesc si azi faza asta
Ca lu’Adam i-a luat nevasta cu asta proasta
Voi o ardeti pe strada cu, bang-bang
Iar pi***le voastre proaste in gang-band
Eu n-o sa ma leg cu vre-una, ca nu ma-ncape lesa
Cat timp femeile sunt tarfe sau viceversa

Noi santem bagabonti toti, va oripilam, Ha
Astia santem si cu asta defilam
Exista porci pe lume, astia santem noi
Dar nu exista curve mult mai curve ca voi

Tarfulita mica nu te oftica fara motiv
Mash incurca cu tine la un sex in lift
I`ai facut`o de atatea ori s`a terminat
Faza dupa faza numai faze de ****
Ma bucur pentru tine am auzit ca o duci bine
K ala are masina si ca te si intretine

Spune`mi ca nu vrei sa te *** p dolarei
Minte`ma in fata ca nu`ti plac banii mei
estio tarfa vrei doar bani, vrei masini.bijuterii
Vrei sa duci viata de lux in fiecare zi.

i ea facea parte din categoria curve de zei
Pune temei pe faptul c-am ars-o cu prea multe femei
Ca sa-ncerc sa-mi mai amintesc numele ei
I-am zis da-mi numarul tau si-o sa-ti dau cate numere vrei.
Ea se uita in ochii mei dorindu un sarut romantic,
Eu ma uitam in ai ei dorindu-mi sa o *** salbatic.
Probabil dintr-un exces de bun simt practic
I-am zis ca nu ma-ncalzeste ca-mi zice ca sunt simpatic.
Am citit cateaua. Era genul ce se plange ca nu orice catarama strange cureaua
Vrea barbati bogati in jurul ei, barbati dotati la curul ei
Si-un bou ca tine care s-asculte atent ce turuie.
Sunt campion la aruncat banii, dar nu pe cel mai scump Armani,
Am cel mai pur dar nu le dau la *** ca se duc la nani
Sau se tripeaza urat si fug la mami,
Panicandu-se ca n-a trecut nici un minut de cand le-am cunoscut
Si deja vreau sa le ***. Nu prea stau sa discut.
Sunt un pic impulsiv, am sange latin.
Penisul meu e-un mit, distructiv cand intra-n vagin.
Ti-agat fata de jartier, ti-agat fata cu limbaj de santier
Cand aflu ca-i promiti c-o s-o ardeti pe-o plaja de palmieri,
Da' inca nu-i poti oferi un orgasm nici intr-un bar de cartïer.

funda? :*

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se înțelege ce soliciț, dacă ai putea folosi alte cuvinte.