| clauditsa_6216 a întrebat:

Vreau niste statusuri de indiferenta.

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta, Iar daca cei care te iubesc te vor trada, Zambeste-le sa simta indiferenta ta.

Indiferenta da mereu sah mat durerii. :p

Teoretic:te doresc! Practic:ma abtin! Metaforic:mi se rupeee!

Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa! devil

Aud cum plangi cum tipi cum spargi cum cazi te ridici te lovesti te ranesti te gandesti.te vad. innebunestilaughing

nu-mi pasa de tinesad! asteptatzi sa fiti bagati in seamasmug? (TRIST)! ai dreptul sa taci!winking ba ma auzi? te observhappy! tie rau:O? si mie cand te vad love struck!

Viata mea merge inainte cu sau fara tine...

Nu voi plânge pentru un baiat oh go on, pentru ca mascara mea valorează mult mai mult laughing

Crezi ca-mi pasa de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Am invatat ca opusul dragostei nu e ura, ci indiferentastraight face

1 răspuns:
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Serios?!