| IngerashDeea a întrebat:

Buna ziua am doua prietene foarte bune intre cele doua nu pot sa aleg si mereu se cearta pentru mine.
Ce sa fac? nu pot alege intre ele si daca le spun ca amandoua imi sunt cele mai bune prietene se vor supara ca cele doua nici nu se supota.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Am patit si eu asa ceva, dar le-am lasat pe ele sa hotarasca, cu cine raman, sigur una m-a parasit, dar sunt momente cand ne intalnim in cercuri de prieteni si ne comportam normal. Sa stii ca imi pare foarte rau de ceea ce s-a intamplat, nu am suportat si nu suport nici acum aceasta ruptura, pentru ca m-a parasit prietena de mai demult, dar a fost alegerea ei. Si vreau sa mai stii, sa suntem persoane in toata firea...

1 răspuns:
| yadora a răspuns:

Fa in asa fel incat sa te intalnesti cu fiecare in parte...scapi de ciorovaiala dintre ele... iar in ceea ce priveste discutiile evita sa aduci vorba despre cealalta sau sa faci vreo comparatie. Fi tu insuti si evita conflictele.