| Alinush1993 a întrebat:

Am o mare problema de cand cu cazul Ionut Anghel de cand au fost luati toti cainii maidanezi de la mine din cartier, s-au inmultit pisicile ca soarecii! Efectiv sunt vreo 100 de pisici in cartier doar pe raza a 12 blocuri unde locuiesc. M-am saturat de mieunat noaptea non stop. Ma gandesc foarte serios sa cumpar otrava pentru sobolani pe care sa le-o pun in mancare! Daca nu, ce alte otravuri calumea pentru pisici cunoasteti? Nu se mai poate iar primaria si firma de carisaj nu iau nici o masura pentru a limita populatia mieunatoarelor astora!

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ia-ti otrava si dati-o singur tie sau lasa-ma pe mine sa te otravesc vrei? Tu si prietenul ala al tau sunteti cretini rau de tot, sadici si inumani, aveti ce aveti cu pisicile.Meritati impuscati amandoi!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Arunca doua, trei petarde de pe geam, si rezolvi problema, cel putin pentru noaptea respectiva.

| Freya1 a răspuns:

Stiu si la mine s-au inmultit pisicile dar din cauza unei vecine care a adus o mata si vin motani dar nu ma incurca neaparat.
Nu cred ca este ok sa le dai otrava sunt si ele niste suflete in fond este iarna nu cred ca iti trec mieunaturile prin geam vine frigul se vor retrage.Mai bine ai gasi vecini care le hranesc acele pisici sa le spui sa nu o mai faca sau sa le lasi in pace sa te scape de soareci.