| ana14 a întrebat:

am si eu o intrebare:mi-am facut un id nou si vreau sa'mi fac si un hi5 nou dar vreau sa am un nume de hi5 cu semne d'alea de hi5 (ex:ツ "°º~•™)si cand scriu acolo la nume semnele astea nu mi le acceptastraight facetrebuie sa scriu numa litere si cifrestraight face. intrebarea mea este:daca imi fac un hi5 cu nume normal format numa din litere si cifre pot dupa ce ma inregistrez sa'mi schimb numele si sa mi'l fac cu semne ca cele de mai sus? mersi:*:*:*

6 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Da potiwinking fa'ti intai hi5 cu numele pe care ti'l c am baga pe gathee hee
si apoi poti sa ti'l schimbi

| ana14 explică:

Aham...ms mult...tonguedar cum pot schimba numele de hi5straight facethinkingbig grinbig grinbig grinbig grin?

| rallu95 a răspuns:

Pai.mai intai fa-ti hi5-ul cu un nume normal. iar apoi dupa ce hi5-ul este gata. pune orice semne vrei tu!

happy

| rallu95 a răspuns:

Pai dai la "editare despre mine". stergi numele si prenumele...si iti scrii numele dorit la prenume!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti. Fa-ti prima data hi5 cu numele pe care-l vrei si apoi schimba-ti-l cu semne.