| Borbely_Daniela_1977 a întrebat:

as dori sa gasesc pe cineva, nu am multe date de contact, dar e foarte important este posibil

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie aici pe cine cauti, nume complet si orasul de unde este, poate o cunoaste cineva pe acea persoana si te poate ajuta sa dai de ea/el.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ai măcar numele complet al acelei persoane sau un număr de telefon nu prea văd cum ai găsi acea persoană.

| Sofer a răspuns:

Ce fel de date?

| ruddy a răspuns:

Cel mai usor este pe Facebook sa cauti, dupa ce ii scrii numele, poti selecta din de oras cauti acea persoana.

| Borbely_Daniela_1977 explică:

Persoana pe care o caut este cetatean austriac lucreaza la muzeul din Bucuresti numele Georges Tetto,