| Rama89 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot vinde haine la magazine second hand. Am cateva geci in stare foarte buna purtate doar de cateva ori si nu mai am nevoie de ele, sunt de firma dar nu mi le mai plac si as vrea sa-mi cumpar altele. Oare le cumpara magazinele second hand, a mai procedat cineva asa?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

NU cumpara. Ei cumpara doar en-gros, cu factura, de la firme colectoare care asigura si dezinfectia hainelor.
Sfatul meu e sa le faci poze clare si sa incerci sa le vinzi pe OLX.RO sau direct la persoane cunoscute.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Doar daca o sa caute asta atunci.Intreaba la magazine