| Cristina20232c a întrebat:

Azi am aflat de cazul unei mamici de doar 18 ani pe care sotul a parasit-o si care are trei copii, Denis 8 luni, Maria 1 an si 9 luni si Flavius 3 ani! Aceasta familie este foarte saraca si m-am gandit ca poate exista pe acest site persoane care au copii mici si au hainute pe care nu le mai poarta, care au ramas mici, si vor sa faca un gest frumos si sa doneze cateva hainute pentru acesti copii! cine vrea imi poate lasa adresa de e-mail intr-un mesaj privat si vorbim! Multumesc!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Aha...sincer?
mi se rupe de ea!
de ce? pentru ca la 18 ani are deja 3 copii si pun pariu ca e tiganca
dupa fapta si rasplata...

| BRG a răspuns:

Nu cred așaceva, minciuni, ca să m ai scoate ți bani, cum să aibă aia 3 copii la 18 ani, sărăciilor, cerșetorilor.

| Bunicul62 a răspuns:

Cauta dupa pro vita sau parintele nicolae tanase din valea plopului

| Trolli a răspuns:

La 18 ani trei copii? In fine, nu sunt in masura eu sa o judec.
Sa mearga la Primaria din orasul ei sau la asociatii care se opuca cu persoanele in situatia ei. Succes.