| razvan_3100 a întrebat:

Cei ce vor sa ofere hainute sau donatii pentru copii săraci din judeţul Bacău mă pot contacta pe adresa de mail rodicamirelavlaicu@yahoo.com sau la nr de tel 0726422187, 0763746335
Daca dincolo de acest site am putea ajuta 50 de copii ce provin din familii foarte sarace pentru a le cumpara hainute scolare, ma intreb cate persoane ar raspunde pozitiv si ar participa cu o donatie cat de mica pentru a ajuta acesti copii? Sau cei ce au copii si au hainute ramase si ar vrea sa le doneze in acest scop? M as bucura sa vad ca dincolo de a cauta relatii si prietenii, putem oferi la randul nostru un strop de bucurie in suflet de copil.
Directorul Şcolii cu cls. I-VIII SASCUT, Com.Sascut,Jud.Bacău poate fi contactat şi pe id de mess rmoldoveanu72 sau pe adresa de mail rmoldoveanu72@yahoo.com, tel 0763746335, 0746478258, 0734493212 sau pe nr de fix de la şcoală 0234280673, respectiv fax-0234280433

1 răspuns:
| CaVoU a răspuns:

Daca sunt saraci ce-au avut de au facut copii ii ajutam si dupa aia ne da in cap de aia e plina tara de copii facuti pentru corn si lapte