| BuGsstormbunny a întrebat:

Cu ce sezon de iarna credeți ca se va asemana aceasta iarna? Sărbători fericite!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din ce stiu eu cum a fost iarna sudica cam asa va fi si iarna nordica, unde e mai frig la polul nord sau la polul sud?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu niciun sezon de iarna. Sezon toamna-primavara.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde predomina tot anul sezonul primăvara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream ca nu prea mai avem iarna aci in România. Dar poate am inteles gresit intrebarea, chiar nu prea imi dau seama ce voia sa spuna.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te am intrebat unde in lumea asta e mereu primvara?

| Roberrt21 a răspuns:

Deocamdată pare mai mult primăvaralaughing
Însă suntem in decembrie, e prea repede de zis ca aceasta iarna poate sa fie una "blândă" avem in fata lunile: Ianurarie, Februarie si Martie, luni care de fel sunt foarte rece. Eu sper sa avem si ceva zăpadă și să fie si "blândă " aceasta iarnahappy. O zi bună!