| anonim_4396 a întrebat:

cu tot respectul cuvenit pentru cei care imi dau un raspuns sincer si sigur.doresc sa plec in BELGIA BRUXELLES sa muncesc; exemplu. menajera, ingrijire batrini ect.mentionez ca sotul lucreaza acolo pe santier.raspunsul de care am nevoie foarte urgent, la ce firma sa apelez ca sa fie in cel mai serios mod de a colabora pentru aceasta plecare va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| whitehair a răspuns:

Buna ziua, cu acelasi respect te sfatuiesc sa mergi la oficiul fortelor de munca din orasul tau, acolo au un birou pentru plasarea fortei de munca in strainatate.Sau afla cumva de organizarea preselectii pentru jobul de care ai nevoie.NU DA AVANS, NU TRIMITE BANI PRIN POSTA SAU IN ORICE ALT MOD, ASTEA SANT TEPE! Daca se cere comision il platesti la urcarea in autocar sau avion DUPA CE TI S-A INMANAT BILETUL DE CALATORIE SI PRECONTRACTUL!