| AntoniaAn11 a întrebat:

Buna,ziua mea este peste cateva zile si nu stiu ce jocuri sa jucam va rog sa ma ajutati! Funda

2 răspunsuri:
| DemonWolf a răspuns:

Ohooooooo Depinde de preferinte oricum Horror? Actiune? Adventura? :)) Oricum eu iti recomand ceva ce sa le faci prietenilor tai :D http://www.fugly.com/flash/709/Scary_Maze_Game.html asta a si nu uita sa dai sonorul tare si sa pleci din camera si sai pui s-o faca n-are decat 3 lvl dar sfarsitul e frumusel crede-ma uni dintre ei o sa se sperie si nu din cauza imagini suntetul face totul. Asta e jocul care ti-l recomand sai sperii acum depinde de preferinte ce tip de joc iti place?

| AntoniaAn11 explică (pentru DemonWolf):

Pai cu siguranta nu vreau sa ii sperii. Dar as vrea ceva distractiv!