| Maryanna84 a întrebat:

Bună ziua. Ptr femeile bolnave de cancer care au podoabă capilara au voie sa folosească vopsea cu amoniac din comerț? Sau sa meargă la salon?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de natura cancerului si in ce stadiu sunt.
Ideal este sa NU consume sau foloseasca nici un feld e chimical, fiindca le afecteaza corpul deja in suferinta, d ela cancer.

| J0B0MAT a răspuns:

Prima dată să întrebe medicul ce este mai bine, mai sănătos și apoi ideal ar fi mersul la un salon bun, care va avea întotdeauna pentru orice femeie rezultate mai bune decât cele obținute acasă.Dar dacă se pricepe cât de cât și nu vrea transformări drastice dintr-o dată, cu puține sfaturi de la specialiști se poate și acasă.