| Corina2590 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda intr-o convorbire lunga prin mesaje pe facebook sa ajungi la primele cuvinte din convorbire fara sa fie nevoie sa derulezi normal ( se bocheaza prin derulare este o convorbire foarte lunga) Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Da. intri unde sunt toate mesajele si selectezi conversatia in care vrei sa cauti apoi sus in dreptul conversatiei scrie new message, actions si apoi apare o lupa. da acolo si scrie cuvantul pe care vrei sa il cauti.

1 răspuns:
| Corina2590 explică:

Multumesc mult!