| Tanase_Emilian_1994 a întrebat:

Salut,stie cineva cum pot copia o conversatie de pe facebook rapid, e foarte lunga de vreo 10.000 de mesaje..multumesc!

3 răspunsuri:
| eu6andrea a răspuns:

Te duci unde incepe conversatia apesi shift apoi click unde incepe primul cuvant...tii apasat pe shift apoi te duci la ultimul cuvant din conversatie si apoi iar click si se selecteaza tot apoi tii apasat pe ctrl si click dreapta copy si finish!

| Tanase_Emilian_1994 explică (pentru eu6andrea):

Pai cum..ma duc la primul cuvant..sunt 10.000 de mesaje iti dai seama cat trebuie sa dau de rotita? si dupa inapoi la ultimul.fac febra musculara laughing)

| eu6andrea a răspuns (pentru Tanase_Emilian_1994):

Era o idee!laughing