| Necunoscut932 a întrebat:

sunt student anul 1, semestrul 2 la o facultate de inginerie mecanica din Resita, eu intampin o problema destul de mare, m-am trezit ca mai am 2 saptamani pana la examen si nu stiu nimic, nici din semestrul 1 si nici din cel de-al doilea, nu stiu sa cotez, sa fac un desen de executie, nici vederi, nimic, ceva sfaturi mi-ar fi utile de unde sa incep si asa mai departe, cum sa fac sa am o viziune la o piesa (cum s-o vad din mai multe perspective) si ce se mai poate a fi util, as fi foarte recunoscator big grin

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Până acum ce ai făcut?
Colegi ai?

| Necunoscut932 explică (pentru ancaval):

M-ai lamurit maxim, multumesc frumos, a fost de foarte mare ajutor, n-am idee cum ai reusit sa elaborezi asa un text de o documentatie clar superioara de altundeva de unde-as fi putut afla un raspuns, esti fara doar si poate, baza desenului tehnic, si pentru asta, nu m-ar lasa inima sa nu-ti dau funda! Multumesc anticipat de ajutor.

1 răspuns: