| alexutsssa a întrebat:

Ziua unei prietene este in februarie si trebuie sa-si faca majoratu si nu are idei unde.In casa are camerele destul de mici iar afara o sa fie frig! Sa inchirieze un salon cam cat ar costa, nu vrea sa fie chiar in Bucuresti dar nici la capatul vrunui satlaughing. Decoratiuni ceva? aveti idee? Intrebarea aceasta este a unei prietene ce nu prea are timp pentru a sta la calculator.Va multumeste pentru raspuns, si eu la fel!happy

1 răspuns:
| ioanamaria56 a răspuns:

Hmmm... Ar putea sa faca rezervare la vreun restaurant si sa isi cheme prietenii. Ce-i drept, trebuie sa caute pe internet restaurante libere. As putea sa iti dau un site cu un restaurant din Bucuresti, altceva nu mai stiu. Site-ul: http://www.lascena.ro/contact.php. Sper ca te-am ajutat!