| p1s1cutzaxme0w a întrebat:

Buna, pot sa port in poza de buletin o bentita pe cap? E neagra si nu f lata iar eu am parul saten

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

Nu contează ce ai pe cap sau ce haine porți, important e să se vadă fața.

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

POȚI SA PORȚI ORICE! Ai pus 10 întrebări în care ai întrebat dacă poti sa porti aia sau aia. Poarta ce vrei si taci

| ValentinGabi a răspuns:

Păi iei bentița cu tine si când faci poza de buletin poți întreba pe ce-i de acolo dacă te lasă, dacă da o pui acolo repede o așezi într-o oglindă pe cap

| p1s1cutzaxme0w explică (pentru ValentinGabi):

Vreau sa stiu concret, eu am breton si nu ma pot juca astfel