| adynico a întrebat:

Bunaaa! Vreau si eu niste statusuri amuzante dar sa fie de dragoste! cel mai bun primeste fundita! love struck ceaooo

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

*Ce aveam de mult avem si acum, dar mai intens o prietenie stransa si-un suflet imens.Eram copii si legam ceva ce poate nu credeam ca va ajunge departe,am trecut prin toate pe zi sau noapte!
*Te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu, esti inima mea si dragostea ta imi curge prin vene.Insemni totul pentru mine si nu am sa las nimic, niciodata sa te raneasca.Te iubesc!
*I need your love!
Nu-s amuzante...da` cred ca merg. big grin

1 răspuns: