| xBiscuiteOreo a întrebat:

Bunăăăăăăă! Am o problema,defapt un defect...mi-e rusine sa dansez in public,adica,cand sunt invitata la o nunta,eu stau pe scaun toata noaptea.
Help me!
Nici nu prea stiu sa dansez, dar, totusi...
Imi puteti da niste video-uri cu dansuri?
Mersi!
Funa!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu pentru banchetul de anul acesta.
Cu dansurile populare, sau meneito dansul pinguinului am rezolvat-o usor, le-am invatat de acasa.
Cat despre dansul pe melodiile usoare am avut o groaza, ajunsa acolo insa mi-a trecut.
Ideea e ca nu trebuie sa te rupi in figuri dar nici sa fii prea retrasa, mai furi si miscarile altora.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si cine spune neaparat ca si trebuie sa dansezi.
Tu sa te simti bine, restul nu te intereseaza.
Vezi pe Youtube, sunt o gramada de dansuri.
Te pup!

| Annyya a răspuns:

Esti doar timida, nu e chiar o problema. Incearca sa te simti bine in pielea ta, si o sa vezi ca nu ai nevoie de cine stie de video pe youtube. Mda, te poti uita si la niste video, dar mai bine ar fi sa te simti in largul tau dansand, nu te subestima.

| h4mh4m a răspuns:

Hahaha nu iti face griji aceeasi problema o avem cu toti foarte multi, eu depasesc aceasta problema in momentu cand ma imbat grav de tot dansez o ora 2 intron fell de nici nu imi pasa de ce cred alti ma visez dansatoru supreme dansez si cu o matura cu un perete nu mai conteaza, nu prea ai ce sa faci esti mai rusinoasa nu te simnti bine in pielea ta, la un momndat vei dansa iti zic si cum te ridic dupa scaun dansezi un minut exersand 2-3 miscari si te opresti te pui la loc pe scaun. Tre sa te simnti mai bine in pielea ta, aici nu este vorba de lecti de dans este vorba de tine, invata sa te apreciezi, stii cum e noi cu ochi nostril ne vedem toate defectele happy deci pana la urma 2 solute, Ori imbatate grav de tot, ori fate ca te-ai imbatat grav de tot laughing asa poti sa ai o scuza eram beata laughing)