| Joker3134 a întrebat:

Ca politist unii zic ca "nu e ca in filme" nu e periculos,altii ca da,e periculos, cum credeti care este verdictul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde acu si ce fel de politist esti, de oras etc.

| Dismally a răspuns:

Nu e la fel de periculos ca in Statele Unite spre exemplu unde orice nebun poate detine o arma de foc. Exista riscuri si la noi dar sunt mai mici.

| iAMVi a răspuns:

Depinde și unde practici, că dacă te dau pe zonă cu infracționalitate crescuta, atunci, normal că e e mai periculos.

Răspuns utilizator avertizat
| EvilMayDie64 a răspuns:

Romania e una dintre tarile cu cea mai mare infractionalitate din Uniunea Europeana, lucru la care contribuie si marea majoritate a minoritatii rrome. Totusi, e relativ, depinde de zona in care operezi. Daca esti in Vaslui sau Ferentari, normal ca e periculos.

| Sara1248 a răspuns:

Depinde, mai ales daca esti la Ordine Publica in echipa cu jandarmi. Acolo da actiune. happy