| MrWZJ a întrebat:

Canal de YouTube?! (cititi in comentarii, va rog)

2 răspunsuri:
| MrWZJ explică:

Buna tuturor!
Ma numesc Paul (Mr WZJ pe YouTube) si voiam sa va chem alaturi de mine in calatoria mea de a incepe o companie de productie video & marketing, incepand cu 0 lei si un telefon de 50 de lei (AllView X2 Soul Lite). Partea interesanta a canalului de YouTube, este faptul ca imi documentez calatoria si ma ocup mai mult de partea psihologica a oamenilor, deoarece cred ca daca avem grija de mintea noastra, ne va ajuta sa ne implinim si cele mai mari vise.
Asadar, acesta este link-ul https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA.
Multumesc anticipat!
Daca aveti intrebari, sunt bucuros sa le ascult! :D

O seara buna in continuare! :D

| LoveSleep a răspuns (pentru MrWZJ):

Bună, Paul. Mă numesc Tudor și sunt unul dintre administratorii site-ului. Am urmărit videourile tale și credem cu tărie că atât curajul, potențialul și ambiția ta te recomandă pentru a fi unul dintre colaboratorii site-ului nostru.
Mai multe detalii în privat, o noapte plăcută!