| RAY a întrebat:

Când ai plâns ultima oară? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu sufar de anxietate iar in ultimul timp pe baza de stres, nervi in fine am avut niste probleme am inceput sa am atacuri de panica.Nu sunt frecvente dar mai apar cum s-a intamplat si duminica.
Stateam cu prietenul meu in pat ne uitam la un film si la un momentdat am atipit, am adormit amandoi iar cand m-am trezit am vrut sa fac ceva de mancare.Cand m-am ridicat sa ma duc sa imi pregatesc ce aveam m-a luat un atac de panica, am simtit ca ma sufoc si am inceput sa plang incontrolabil, adica nu aveam un motiva dar probabil ca m-a luat de la starea aia.M-am agitat prin casa si daca am vazut ca tot nu imi ravin m-am dus la prietenul meu si l-am trezit si m-a linistit.

63 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Recent,am clacat
Dar cand si de ce ai plans Cutiuta?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Adica mai inselat si ai plans din cauza asta?

| Bondarel99 a răspuns:

Când a intrat Capatos in concediu.

| RAY explică (pentru Bondarel99):

O sa faci riduri albinuto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săptămâna asta.Visam ceva.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce chestie, si eu am patit asta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Iar eviti intrebarile mele?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Exact ca si zoeyyy

| GoldenZenith a răspuns:

Ieri.

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Aaaa 'deci nu vei admiti ca ai bocit

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai de ce?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da, si zoeyyy a spus, eu admit ca da, ea ca inca nu a inalnit pe unu cu ochii verzi eu ca inca nu am intalnit pe una macar sa aiba ceva feminim intre picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pf,uneori ma mir cum de ma cunoști atat de bine.
Ai si ochi verzi cumva?laughing

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Sa inteleg ca ai avut o intalnire cu un gay, ce sa zic saracu de tine, mai incearca si la alea 50+

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sansa sa am era de 50%, mama are albastri, e cam acelasi gena dar tata are caprui, gena dominanta

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu ma am visat ceva si m-am trezit ca plangeam, nu ma atrage sexul masculin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

sad

| PumpkinDoll a răspuns:

Acum vreo 20 de minute era sa plang de la nervi ca nu gaseam o briketa in toata casa sa-mi aprind tagara

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Genetica asta, ce sa faci

| RAY explică (pentru PumpkinDoll):

Offfffff man, daca stiam isi trimiteam o butelie cu gaz

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Pe bune asta e tot?
Si ce ai visat, de ti-au transpirat ochii

| RAY explică (pentru SilentRain):

O anumita frica

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Stai linistit ca nu apuci sa te insori, terorizatule -de- femei
Nici cand aveam cosmare nu am plans tongue

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ma nu era cosmar, eu nu visez fantome

| RAY explică (pentru SilentRain):

Daca ti ar muri parinti ai plange?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Buna intrebare, sunt fix intr-o situatie de genul in viata reala
Da, poate nu pe moment, dar cu siguranta asi plange

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vezi,pacat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce pacat? o_O
Bai muiere iar esti beata?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Am baut doar coca cola sunt la dieta, numai beau

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Poate iar te plangi ca nu iti mai incape rochita pe tine, las-o mai moale cu coca cola, nu e sanatoasa