| georgica29 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la o plimbare in parc unde sa simtiti ca uitati de toate problemele zilnice?

7 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Duminica asta, pe 21. Chiar mi-a facut foarte bine plimbarea aceea pentru ca ma simteam foarte rau si eram destul de trista.

| Hombre a răspuns:

Azi am stat in parc 1 ora, soare, cer albastru, animatie mare incep sa-mi revin.

| Farcas a răspuns:

De mult nu am mai fost in parcsad Sa zic cam de vreo 3-4 luni. Mi-e dor. Dar acum ca tot a venit primavara trebuie sa mai merg si eu intr-o zi:

| Maia a răspuns:

Azi, dupa scoala am fost in parc m-am plimbat putin, am desenat si am plecat, pe scurt m-am relaxat :d! Iubesc parcul (in general natura) si-mi petrec cat mai mult timp in parc si mai ales ca de acum este si o vreme mai placuta care-mi va permite sa stau mai mult timp in parc, este perfect love struck!

| baietzelu a răspuns:

Acum 5 zile, cand a fost cald.
Cand vrei sa uiti de probleme sau vrei sa fii vesela, mananca niste ciocolata.Trece instantaneu.

| naizz a răspuns:

De ceva timp nu am mai avut timp si nici parte de asa ceva... e adevarat ca a fost iarna si nu am fost prin parc. Insa plimbarile prin parc ma linistesc, imi incarca bateriile, ma relaxeaza total... zilele astea sper sa fie frumos si sa am si eu parte de o plimbare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi pe la 16-17 laughing. M-am simtit foarte bine, si abia astept sa vina vararrraa! happy