| KillMePlease a întrebat:

Cand aveti vreo problema, cum va adunati gandurile?
Cum va linistiti?

38 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Controlez situatia pe moment si totul e bine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Linistit sunt. Chiar prea.
Cand am o problema, caut rezolvare. Daca 'problema' e nesimtirea altcuiva, ma relaxez cu gandul ca intr-o zi am sa prind acea persoana in off-side si ea nici n-o sa mai stie cu ce m-am suparat (am memorie de elefant si rabdare supraomeneasca), si o sa o f^+ de o s-o indoi, si cand o sa se mire ca de ce am facut asta o sa vin in runda 2, si dupa aia o sa-mi fac un obicei in a-i face zile fripte.
Cam asa se intampla, domn doctor.
Da in rest sunt cuminte, promit puppy dog eyes

| KillMePlease explică (pentru NoTurbinaNoGood):

,,Domn doctor''?
Eu fata este...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru KillMePlease):

De care fata este? smug

| KillMePlease explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cu creier.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru KillMePlease):

Asa, continua...

| KillMePlease explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce altceva as mai putea spune?
Tocmai am zis ce era mai important.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru KillMePlease):

Toti avem un creier. Unii il folosesc mai mult, altii mai putin...

| KillMePlease explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Stiam acest aspect al vietii...

| OldSoul a răspuns:

Pai, iau partea buna a vietii, eventual injur in gand si merg mai departe...

| KillMePlease explică (pentru OldSoul):

Ca sa iei partea buna a vietii, trebuie sa existe una.
Poate ca exista sau nu, nu stiu... Dar daca atunci nu o gasesti?

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai partea buna, e ca sunt sanatos si intreg, ce altceva e mai bun de atat?

| KamaSutra a răspuns:

Ascult muzica si desenez

| AirănMeidăn a răspuns:

fap fap fap

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Apai asa mai merge.
O dat Domnu' un om normal pe planeta asta! Bun asa, ii binie, ii bun, da...Merge asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Cameliapantiru a răspuns:

In general, ma linistesc ascultand muzica preferata sau iesind la o plimbare cu prietenii mei cei mai buni si discutand despre un subiect placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o fac, stau asa trist. Vreau ca lumea sa vada ca-s ranit emotional, nu-mi place sa depasesc asemenea probleme pana su se rezolva.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Daca vede cineva ca esti ranit emotional, ce rezolvi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai eu cand sunt in stari de genul pur si simplu nu mai sunt om, nu ma mai concentrez, nu mai gandesc, ma apuca toti nervii posibil. Daca lumea ma vede ca sunt ranit sper sa ma lase in pace, sa ma evite sau macar sa ma menajeze un pic.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Acum am inteles...

| Foxyyyy a răspuns:

Eu n-am probleme. Eu sunt problema smug.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Pai (sau deci), stau si imi rememorez viata. Nu are vreun efect, doar ma ajuta sa realizez ca nu sunt bun de ceva.
Dupa, cumva, fara vreun plan de multe ori, reusesc sa rezolv problema sau sa o diminuez. (stiu, e ciudat, dar asta mi se potriveste, banuiesc)

P.S. Difera de la caz la caz si de la stare de spirit la stare de spirit.

| Krixxus a răspuns:

Ma plimb prin parc/padure si ma linistesc

| GhostRider02 a răspuns:

Ascultand muzica

| ălacumarfa a răspuns:

Liniute liniute
Imi fac curat in camera si aranjez totul in randuri

| OfataOricare a răspuns:

Eu ma linistesc stand singura si adunandumi gandurile. Am trecut prin momente grele cand mi-am pierdut bunica. Stiu acuma ziceti ca vezi ce daca, da rpentru mine era speciala pentru ca ma intelegeam bine cu ea. Ea ma linistea cand am ramas fara ea mi sa daramat lumea. Si nimeni nu mi-a fost alaturi doar o fata care acuma se poarta urat cu mine. Deci eu sufar mai mereu.