| math a întrebat:

Cand conectez mp3`ul la calculator, nu`mi mai apare in my computer pfolderul L. dc?:-s Help me big grin

4 răspunsuri:
| cryptobiologist a răspuns:

Daca prima oara ai bagat firul in fata si nu a citit mp3 incearca sa bagi cablul in spatee calculatorului.Alta idee nu am.Si fii sigur ca mp3 este deschis

| math explică (pentru cryptobiologist):

Multumesc! :*Daca nu merge nici asa blushing il arunc pe geam laughing))

| cryptobiologist a răspuns (pentru math):

Asa te vreaulaughingAsta-i spiritullaughing

| oneversace a răspuns:

Daca al mai ai incearca sa intri in manage si vezi ce nu ai instalat pe acolo de la usb