| romuplm a întrebat:

Cand deschid pc-u imi apare tot ecranu negru.Nu apare bara de start iconitele desktopul nimic.Intru in programe cu Task Maneger.Sa reinstalez windowsul? Am o gramada de fisiere pe care nu vreau sa le pierd. Mi-a mai facut odata asa dupa care si-a revenit la normal si acum iarasi nu apare nimic.Stie cineva?

1 răspuns:
| TheRapul a răspuns:

Poi reinstaleazati windowsul si nu-ti pierzi nici un fisier le bagi toate in c sau d si cand il reinstalezi nu-i mai dai format... succes