| monicaaa17 a întrebat:

Cand este ziua voastra? Ce cadou va doriti? Cum ati petrecut ultima voastra zi?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1 aprilie, sa castig loteria macar 140.000€ in contul bancar imi ajung

| RAY a răspuns:

1 decembrie, sunt chesti care chiar sunt imposibile, ce imi doresc e imposibil, ultima zi de nastere am petrecuto acasa apoi am mers in oras sa vad artificile, a fost fain, mi-am facut cadou un s10E de ziua mea

| gemeni6226 a răspuns:

Ziua mea este pe 3 iunie, cel mai mare cadou ar fi ca baiatul meu sa nu vada un dusman in mine caci nu sunt sunt mama ei singura fiinta din lume care ii poate fi alaturi la bine si la rau dar se poarta extraordinar de salbatic si de dusmanos cu mine si nu stiu de ce il las in pace nu il critic nu il igradesc mereu am tinut cont de parerea lui si totusi ma vede ca un dusman. Ultima mea zi trista singura.

| Dalmore a răspuns:

Nu-mi plac surprizele și nici cadourile, de obicei fac cu prietenele mele cele mai bune un citybreak pe undeva, nu am pretenții pentru că apreciez orice vine din partea lor oricum.

| Endoryus a răspuns:

Noiembrie. Nimic. Nu imi sarbatoresc ziua de nastere de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sfârșitul lunii.Nu-mi
doresc.Ca o zi normala.

| EntertainYou a răspuns:

Ce cadou e mai bun decat o zi coronavirus free? Asta ar trebui toti sa va doriti, mai ales cei care aveti zile de nastere pana la presupusul val 2.