| Lovely_6403 a întrebat:

Ce cadou/ri va doriti de Craciun sau de ziua voastra? Spuneti pentru ambele ocazii! Fundita

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

O imbratisare si un sincer 'te iubesc' happy

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai vreau deloc cadouri doar datoria de 50€ pe care maicamea o are la mine, sa imi dea banii inapoi si atat.

| Laura a răspuns:

O narghilea, oricând laughing.

| TheExpert01 a răspuns:

De craciun calculator nou si de ziua mea(a fost ieri) banii multi pentru calculator si am strans(500 lei) funda?

| smile20000 a răspuns:

De ziua mea as vrea o tableta pc asa... pentru jocuri
si de Craciun o pereche noua de role si un tel nou

| rapa a răspuns:

Numai sanatate ca... nasol lucru e cand esti bolnav

| Eloissa_7084 a răspuns:

Buna... eu imi doresc de Craciun o bicicleta de fete faina su un telefon roz cu taciscrin iar de ziua mea una din lucrurile de mai sus pe care nu am primit-o inca, dar daca am primit amandoua, atunci bani.

| emima a răspuns:

E prea devreme sa ma gandesc la asa ceva

| TheRock17 a răspuns:

Nu imi doresc nimic special.Gestul conteaza!

| nazaseff1 a răspuns:

De ziua mea. un trening conic cu Real Madrid si ghete de fotbalhee hee noi. acum am niste ghete mercurial verzi sunt calumea Made in China dar au inceput sa ma stranga happy. si de Craciun un nou pchee hee! fundita laughing~!

| nazaseff1 a răspuns:

Ghetele Mercurial vroiam sa spun Made IN Italy laughing *

| DeliBaa a răspuns:

De ziua lui fratemiu( ca aia e mai aproape, in noiembrie), daca tot imi expr=ira garantia la mobil, imi doresc unul nou, preferabil cu tawchscreen. De Craciun, nu stiu, ceva haine incaltaminte sau bani. Poate si niste jucarii de colectie, sau care sa-mi foloseasca neaparat la ceva ca zzu pets, sau webkinz.

| Lovely_6403 explică:

Eu de Craciun o tableta si de ziua mea ma mai gandesc ( poate alte role )

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Eu de craciun mi-as dori un catelus si un volan pentru calculator iar de paste mi-as dori o placa video noua(sau un laptop ar fi bun. nu fac mofturibig grin)

| Krmen14 a răspuns:

De Craciun thinking Un iPod
De ziua mea thinking Un HTC cha cha :X

| alextheking11 a răspuns:

Wii, play station3, sau alte console sau Nintendo ds sau 3ds sau un sims sau mortal kombat 9!

| andreea93b a răspuns:

Un permis de conducere si o masina peugeot 206 cc
doar atat

| Alexutuul a răspuns:

De craciun vreau Ipad3
iar de ziua mea mortal kombat9 pe ps 3 ))

| FriendsForever a răspuns:

De ziua mea: haine/incaltaminte, dar mai bine amandoua.
De Craciun: aparat foto Nikon

| slick15 a răspuns:

Ceva...care sa fie...rosie si cu rotiwinking